Ngrohese Portative Elektrike Sonifer – Ceramic Heater

2,900 L

Ka stok

  • 2 nivele ngrohje 750W dhe 1500W.
  • Ndertuar me element ngrohje PTC.
  • Me mbrojte nga mbinxehja dhe qarku i shkurter.
  • Termostat.
  • Drite LED.
KODI: L-ngorhese-sonifer-ceramic-heater-sf-6511 Kategori: ,

Ngrohese Portative Sonifer – Ceramic Heater

Ngrohese Portative Elektrike Sonifer – Ceramic Heater

Karakteristika
  • 2 nivele ngrohje 750W dhe 1500W.
  • Ndertuar me element ngrohje PTC.
  • Me mbrojte nga mbinxehja dhe qarku i shkurter.
  • Termostat.
  • Drite LED.
Specifika 
Fuqia: 750/1500W
Tensioni: 220V 50/60Hz

Dyqan Taxi | Bli online, bli sigurte!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Ngrohese

Be the first to review “Ngrohese Portative Elektrike Sonifer – Ceramic Heater”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngrohese Portative Elektrike Sonifer - Ceramic Heater

Ngrohese Portative Elektrike Sonifer - Ceramic Heater