Ngrohese me korent per shtepi | Quartz Heater LX 1601

2,900 L

Ka stok

NGROHESE ME KORENT PER SHTEPI

Ngrohese me korent per shtepi me efikasitet te larte dhe kursim energjie.

Me funksion te rregullueshem termostati, i pajisur me celes sigurie.

Bere nga materiale rezistente per perdorim afatgjate dhe te sigurt ne perdorim.

Karakteristika

• Fuqia: 1000 W
• Furnizimi me energji elektrike: 220-240V
• Dy fuqi nxehtesi 500W/1000W
• Elemente ngrohje me kuarc
• Baza e qendrueshme
• Nderpreres i sigurise


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

,

Be the first to review “Ngrohese me korent per shtepi | Quartz Heater LX 1601”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohes elektrik quartz heater 1000w bli online ne dyqan taxi

Ngrohese me korent per shtepi | Quartz Heater LX 1601