Ngrohes elektrik me baze me rrota | QH 90X

4,790 L

Ka stok

NGROHES ELEKTRIK ME BAZE ME RROTA

Ngrohes elektrik perfekt per ambientet e shtepise fale permasave praktike dhe bazes me rrota.

Me tre shufra ngrohese kuarci per ngrohje te menjehershme.

Kontroll i rregullueshem i termostatit ne 800, 1200W dhe 2000W.

Reflektori i nxehtesise me kend te gjere ne dy drejtime dhe pjerresi 360° te bazes.

Lehtësisht i levizshem fale bazes me rrota dhe dorezes se pershtatshme per mbajtje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1.5 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Ngrohes elektrik me baze me rrota | QH 90X”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ngrohes elektrik me rrota bli online ne dyqan taxi

Ngrohes elektrik me baze me rrota | QH 90X