MP3 Player Auto 2055BT Bluetooth | Kasetofon per makinen

1,690 L

Ka stok

  • Me nje dizaj te bukur dhe elagant.
  • Pershtaten me cdo lloj makine.
  • I perbere me nje ekran LCD.
  • Kontrolloni deri ne 18 stacione ne radio.
  • Ekrani LCD tregon oren ne kohe reale.
  • Fuqia: 4 x 50 W.
KODI: ECC-20070007 Kategori: , ,

MP3 PLAYER AUTO 2055BT BLUETOOTH

Mp3 2055BT Bluetooth është një nga kasetofonet më të mire persa i perket cilesise edhe cmimit qe perfaqeson. Kjo eshte per arsye se ka nje strukture minimale, qendron shume mire e fiksuar ne makinen tuaj edhe ka nje fuksionalitet teper te larte, gjë që ndikon pozitivisht në jetën e shërbimit të elektronikës.

KASETOFON PER MAKINEN 2055BT

Ai krijon lidhje me paisjet elektronike nepermje USB-ve dhe microSD-ve dhe me pas ju do te keni mundesi te degjoni muzike me një kapacitet deri në 32 GB.

Lidhja me Usb ju kursen shpenzimet qe beni per disqet te cilat nuk kane nje rezistence per nje kohe te gjate dhe gjithmone nderpriten kur makina eshte duke pershkruar rruge te veshtire, gje e cila nuk ndodh me lidhjet me USB.

KASETOFON ME MP3 MI-2055BT

Hyrja Aux ju lejon të lidhni telefonin me radion 2055BT.

Kerkimi ne radio me kete kasetofon tashme eshte me i thjeshte dhe me praktik.

Ai perbehet me katër dalje të altoparlantëve te cilet e shtojnë me teper qartësine e tingullit brenda makinës tuaj.

Mp3 2055BT gjithashtu ka Bluetooth duke krijuar lidhje me telefona, tableta, kompjutera dhe pajisje të tjera.

Me kete kasetofon ju mund te kryeni edhe telefonata lirshem, pasi eshte i pajisur edhe me nje mikrofon te integruar.\

Kasetofoni është i pajisur me mbështetje për të gjitha llojet e skedarëve MP3.

SPECIFIKIMET kasetofon radio makine bluetooth celular muzike bli online dyqan taxi

Me nje dizajn te bukur edhe te pershtatshem me cdo lloj makine.

Krijon lidhje me bluetooth me paisjet e tjera.

Mund te degjoni muzike edhe te beni telefonata.

I perbere me nje ekran LCD.

Mund te aplikoni deri ne 18 stacione ne radio.

Radioja kontrollohet edhe duke qene nje distance te konsiderueshme.

Ekrani LCD tregon orën dixhitale në kohë reale.

Fuqia: 4 x 50 W.

Bli Online vetem duke porositur ne Dyqan Taxi | Zgjidh cilesine me maksimle per cmimin me te ulet.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Kasetofon

Ngjyra

Be the first to review “MP3 Player Auto 2055BT Bluetooth | Kasetofon per makinen”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine radio mp3 player bli online dyqan taxi aladdin shop shpresa al

MP3 Player Auto 2055BT Bluetooth | Kasetofon per makinen