Kasetofon makine Boss | Car Mp3 Player

2,790 L

Ka stok

Ekran LCD ne ngjyre te zeze i cili krijon nje pamje klasike ne makinen tuaj.
Pajisur me pultin e komandimit per kontroll me te lehte nga cdo sedilje.
KODI: 2701202001 Kategori: , ,

KASETOFON MAKINE BOSS

Kasetofon makine Boss | Car Mp3 Player 

Car Mp3 Player me ane te se cilit mund te realizoni biseda telefonike pa kabllo. Perputhet me iphone, android duke ju ofruar me teper lirshmeri. Kasetofon i cilipranon karte SD dhe porte USB.

Ekran LCD ne ngjyre te zeze i cili krijon nje pamje klasike ne makinen tuaj.
Pajisur me pultin e komandimit per kontroll me te lehte nga cdo sedilje.

Bli online, kurse kohe & para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Kasetofon

Be the first to review “Kasetofon makine Boss | Car Mp3 Player”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kasetofon makine boss

Kasetofon makine Boss | Car Mp3 Player