Mp3 per makine dhe karikues KCB 919

990 L

Ka stok

KODI: H-998762 Kategori: ,

MP3 PER MAKINE DHE KARIKUES

Mp3 per makine dhe karikues per telefonin  2 ne 1 pajisje te vetme.

Nje porte Usb dhe nje porte per karte memorie per te degjuar audio stereo.

Lidhni lehtesisht smartfonin tuaj ose USB flash me stereon e makines tuaj me kete transmetues FM dhe lidhes USB.

Mund t’u pergjigjeni telefonatave hyrese drejt telefonit fale mikrofonit te tij te fuqishem te integruar.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Mp3 per makine dhe karikues KCB 919”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mp3 car charger wireless blerje online ne dyqan taxi

Mp3 per makine dhe karikues KCB 919