Karikues makine dhe Mp3 KCB 907 car charger

990 L

Ka stok

KODI: H-998761 Kategori: ,

KARIKUES MAKINE DHE MP3

Karikues makine dhe Mp3 player FM AUX Wireless, ju lejon te transmetoni muzike.

Mikrofoni i integruar ofron nje funksion te mrekullueshem per telefonata pa duar. Ndersa ka dy porta USB per te transferuar kenget tuaja te preferuara MP3 dhe WMA ne sistemin tuaj stereo te makines.

Pervec kesaj, ai luan skedare muzikore nga nje pajisje e jashtme duke e lidhur ate me porten Aux. Mund ta karikoni telefonin tuaj duke perdorur porten e karikimit te dyfishte USB.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregatre online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Karikues

Ngjyra

Be the first to review “Karikues makine dhe Mp3 KCB 907 car charger”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kcb 907 karikues makine online ne dyqan taxi

Karikues makine dhe Mp3 KCB 907 car charger