Karikues makine me dy porta | 2 Usb Car Charger T22

750 L

Ka stok

 • Ndërfaqja: 2 porta USB.
 • Dalja: 5V / 2.1A & 5V / 1A.
 • Hyrja: DC 12-24V.
 •  Karikues i lirë i makinës.
 • Karikuesi më i mirë i makinës.
 • Karikues i qëndrueshëm i makinës.
KODI: 2-usb-car-charger-t22 Kategori: , , , ,

KARIKUES MAKINE ME DY PORTA

Karikues makine Wuw 2 USB C70. Vjen me një dizajn mini, ky karikues makine është shumë i lehtë për tu mbajtur ose ruajtur.Mbështetja për 2 porta USB ju lejon të karikoni 2 pajisje njëkohësisht.

2 USB CAR CHARGER T22

Dimensionet e këtij karikuesi makine janë të vogla dhe të lehta. Ju mund t’i ruani ose lëvizni ato lehtësisht midis automjeteve.Me 2 porta USB, mund të karikoni 2 pajisje në të njëjtën kohë, duke e bërë atë më praktike dhe kurseni kohë. Dy portat USB mbështesin përkatësisht daljet aktuale 1A dhe 2.1A.Ekziston një drite LED si informacion që po ekzekuton procesin e karikimit të baterisë.

Specifikimet:2 usb car charger t22 blerje online dyqan taxi
 • Ndërfaqja: 2 porta USB.
 • Dalja: 5V / 2.1A & 5V / 1A.
 • Hyrja: DC 12-24V.
 •  Karikues i lirë i makinës.
 • Karikuesi më i mirë i makinës.
 • Karikues i qëndrueshëm i makinës.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Karikues

Be the first to review “Karikues makine me dy porta | 2 Usb Car Charger T22”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

2 usb car charger t22 bli online dyqan taxi

Karikues makine me dy porta | 2 Usb Car Charger T22