Mp3 per makine Bluetooth FM Transmitter M60

1,390 L

Ka stok

KODI: i-1234557 Kategori: ,

MP3 PER MAKINE FM PLAYER M60

Mp3 per makine M60 me dizajn elegant dhe ekran led.

Suporton U disk / TF card player / dalje AUX.

Me ane te lidhjes me Bluetooth ju tashme mund tu pergjigjeni telefonatave, ti refuzoni dhe te komunikoni nepermjet ketij FM Player.

Porta e dyfishte e karikimit USB 2.1A zgjeron me tej funksionin e pajisjes duke e bere te pershtatshme per te karikuar telefonin celular, tabletin dhe pajisje te tjera elektronike.

Specifika

  • Tensioni i punës: 12 V
  • Dalja USB: 5V / 1A
  • Mbështetja e formatit të riprodhimit: MP3 WMA
  • Raporti sinjal ndaj zhurmës:> 60db
  • Përgjigja e frekuencës: 20Hz-15Khz
  • Versioni BT: versioni 4.0 EDR
  • Distanca e transmetimit Bluetooth: 10M

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Mp3 Mp4 Player

Ngjyra

Be the first to review “Mp3 per makine Bluetooth FM Transmitter M60”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

bluetooth mp3 player makine shitje online ne dyqan taxi

Mp3 per makine Bluetooth FM Transmitter M60