Mixer per berjen e shpejte te kafese | Hongxin Coffee Whisker

790 L

Ka stok

  • Pergatit lengjet per 15-20 sekonda.
  • I perbere prej celiku-inoks.
  • Punon me bateri.
  • Lahet lehtesisht me uje te bollshem.
  • Ngjyre e zeze.

MIXER PER BERJEN E SHPEJTE TE KAFESE

Mixer per pergatitjen e shpejte te kafese i cili nuk duhet te mungoje aspak ne kuzhinen tuaj, sidomos per ata qe jane adhrues te kafese. Mixer Hongxin Coffee Whiskere e bene kafene tuaj me shume shkume dhe nje perzierje me permbajtje te plote te kafese.

PERZIERES KAFEJE – HONXING COFFE WHISKER

Perzieresi i kafese punon me bateri dhe ju mund ta komandoni lehtesisht me dore, pasi ofron nje prakticitet te larte gjate perdorimit.

E vetmja gje qe duhet te beni eshte te hidhni te ingradientet qe deshironi per pergatitjen e kafese ne filxhanin ku e pini kafen tuaj dhe me pas mjaftin te ndizni mikserin per te filluar perzierjen.

Mikseri e pergatit kafene per gati 15-20 sekonda.

MIKSER PER PERZIERJN E LENGJEVE TE FTOHTA DHE TE NGROHTA

Ai eshte i perbere nga materiali i celikut-inoks, i cili nuk ndrYshket apo te nxihet me kalimin e kohes.

Ju nuk keni pse te shqetesoheni per zhurmen motorrike te ketij produkti pasi eshte aq e ulet, saqe nuk do ta ndjeni fare. Ndryshe nga pergatitesit e tjere te kafese qe kane nje tingull motorri shume bezdises.

Kete perzieres mund ta perdorni edhe per pergatitjen e lengjeve te tjera ne te cilat ju keni nevoje te krijoni nje mase te tretshme edhe te barabartre.

Mixeri pergatit lengje te ftohta edhe te ngrohta.

Dizajni ergonomik i përshtatet dorës tuaj në mënyrë të përsosur dhe ju mund ta komadoni lehtesisht me nje dore te vetme.

Lahet me uje te bollshem shume lehtesisht, pa ju munduar aspak.

Mjafton te ndizni butonin e mikserit Hongxin Coffee Whisker dhe lengjet tuaja te preferuara do te jene gati.Perzieres kafeje dore bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Pergatit lengjet per 15-20 sekonda.

I perbere prej celiku-inoks.

Punon me bateri.

Lahet lehtesisht me uje te bollshem.

Ngjyre e zeze

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire ne treg dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

beres kafeje

Ngjyra

Be the first to review “Mixer per berjen e shpejte te kafese | Hongxin Coffee Whisker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Perzieres kafeje dore bli online dyqan taxi

Mixer per berjen e shpejte te kafese | Hongxin Coffee Whisker