Mistwak paste natyrale per dhembet

690 L

Ka stok

  • Paste me perberes natyral
  • Largon eren e keqe te gojes
  • Eleminon bakteret
  • Zbardh dhembet
KODI: b2201364 Kategori: ,

Paste dhembesh me perberes natyral

Pasta Mistwak me perberes natyral per eleminimin e mikrobeve dhe baktereve ne goje. Largon eren e keqe te gojes dhe sjell freskine. Rigjeneron mishrat e dhembeve dhe ul inflamacionin dhe acarimin e tyre. Nuk permban kimikate dhe eshte teresisht bimore.

Zvogelon prishjen e dhembeve.

Perdoreni rregullisht 2 here ne dite dhe do te shihni rezultate te menjhereshme.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Mistwak paste natyrale per dhembet”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Tubet me 10ml pase dhembesh

Mistwak paste natyrale per dhembet