Mini tastiere wireless 2.4GHz per Smart TV

1,400 L

Ka stok

Mini tastiere wireless per Smart Tv, Android Tv box dhe shume pajisje te tjera. Eshte praktike dhe e thjeshte ne perdorim per ju, fale dizajnit ergonomik. E lehte per tu perdorur, lidhet me wifi dhe automatikisht zevendeson tastieren per cfaredolloj pajisje.

KODI: 21211108 Kategori: , ,

MINI TASTIERE WIRELESS PER SMART TV

Mini tastiere wireless ideale per pajisjet si TV Smart, Raspberry PI, Xbox 360, Xbox One, PS3, PS4, Android TV Box, HTPC IPTV dhe pajisje te tjera.

Tastes e saj jane te bute ne perdorim, duke lehtesuar dhe pershpejtuar inputin e shtypjes te tyre. Me prekjen e nje butoni ju mund te lundroni shpejt ne internet.

Mini tastiere wireless 2.6 Ghz per Android Tv Box

Kjo tastiere eshte e rikarikueshme me ane te nje fishe usb.  I pajtueshem me Amazon Fire TV, Amazon Fire TV 4K dhe Amazon Fire Stick, PC, Laptop, Raspberry Pi2 / 3, Mac OS, Windows 8/10.

Tastiera eshte praktike dhe e thjeshte ne perdorim per ju, fale dizajnit ergonomik. Gjithashtu mund ta perdorni kur luani lojera per te mbrojtur tastieren e laptopit tuaj.

Perdorimi i kesaj tastiere nuk ka kufizime. Mjafton ta lidhni me wireless dhe do te mund ta perdorni si tastiere kompjuteri , laptopi, Android Tv Box etj.

Karakteristika

  • Materiali: plastike
  • Ngjyra: e zezë
  • Dimensionet: (6.3 x 3.9 x 0.8) “/ (16 x 10 x 1.9) cm (l x w x h)
  • Pesha: 3.84 oz / 109 g
  • Lloji i baterise: bateri litiumi e rikarikueshme
  • Sistemi kompjuterik: Windows 2000, XP, Vista, CE, 7/8/10, Linux, Android
  • Gama e reagimit te frekuences: 2.403 GHz ~ 2.480 GHz

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Tastiere

Ngjyra

Be the first to review “Mini tastiere wireless 2.4GHz per Smart TV”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tastiere mini me wireless per android box bli online ne dyqan taxi

Mini tastiere wireless 2.4GHz per Smart TV