Kufje Ovleng Q6 | Gaming Headset Ps4

2,200 L2,500 L (-12%)

Ka stok

 • Kufje te rehatshme dhe komode ne perdorim.
 • Te lehta.
 • Tingull i paster.
 • Gaming Headset Ps4
KODI: ovleng-q6 Kategori: ,

KUFJE OVLENG Q6 USB 2.0

Versioni i ri i Ovleng dhe me cilesor i kufjeve. Kufjet mbeshtesin thirrjet telefonike në internet, lojërat, telefonatat arsimore ose konferenca video. Vijne me nje dizajn komod dhe te sofistikuar. Jane komode ne perdorim dhe nuk do ju bezdisin apo lodhin kur t’i perdorni.

GAMING HEADSET PS4

Projektuar me zë të qartë dhe kufje stereo. Pesha e lehtë për t’u mbajtur dhe perdorur.
Ka kontrollin e volumit në linjë. Shirit i rregullueshëm, komod. Ka funksionin e anulimit të zhurmës. Kufje me cilësi të lartë dhe zë të pastër

Specifikat:kufje ovleng q6 gaming ps4 bli online dyqan taxi
 •  Pesha e lehtë
 • E përsosur për njohjen e zërit.
 • Mikrofoni dhe kontrolli i volumit.
 • Ka funksionin e anullimit të zhurmës.
 • Kufje me cilësi të lartë dhe tingull të pastër
 • Shirit i rregullueshëm, komod.
 •  Për rehati maksimale

  Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Kufje Ovleng Q6 | Gaming Headset Ps4”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ovleng q6 headphones bli online dyqan taxi

Kufje Ovleng Q6 | Gaming Headset Ps4

2,200 L2,500 L (-12%)

Shto ne Shporte