Mini pompe ajri per makine biciklete motorr Usams

4,700 L

Ka stok

KODI: I-72121265 Kategori: ,

MINI POMPE AJRI PER MAKINE BICIKLETE MOTORR

Mini pompe ajri me presion te larte shumefunksionale, e pershtatshme per biciklete, motorr , makine, topa,goma, komardare etj.

Me presion te paracaktuar te gomave, ndalon kur jane mbushur plotesisht.

Ekran dixhital LED, per te pare me qartesisht cilesimet. Kapacitet i madh 5000mAh, qe ofron jetegjatesi te baterise.

Gjithashtu eshte i pajisur me funksion si elektrik dore per perdorim te lehte gjate nates.

Karakteristika

  • Materiali: ABSmini pompe ajri portabel usams blerje online ne dyqan taxi
  • Pesha: Rreth 573g
  • Permasa: 152*104*46mm
  • Hyrja: 5V1.5A
  • Fuqia e vleresuar: 80W
  • Kapaciteti i baterisë: 5000mAh/3.7V/18.5Wh
  • Presioni i inflacionit: ≤3.5Bar
  • Temperatura e punes: 0ºC-35ºC

Rekomandim : Kjo pompe nuk eshte e pershtatshme per goma qe kerkojne kapacitet te larte/presion te larte te ajrit.

Pasi te ndaloje se punuari, ju lutemi prisni 3-5 minuta dhe me pas nxirrni tubin e ajrit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Pompe

Ngjyra

Kapaciteti

5000mAh

Be the first to review “Mini pompe ajri per makine biciklete motorr Usams”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pompe ajri per makine blerje online ne dyqan taxi

Mini pompe ajri per makine biciklete motorr Usams