Kompresor ajri portabel elektrik Xiaomi Mi

5,290 L5,900 L (-10%)

Ka stok

KODI: i21721626 Kategori: ,

KOMPRESOR AJRI ELEKTRIK XIAOMI MI

Kompresor ajri portabel elektrik Xiaomi per te fryre me shpejtesi dhe lehtesi bicikletat dhe motocikletat.

Arrin shpejt presionin e duhur per t’ju ndihmuar ne fryrjen e gomave ne vetem pak caste. Ajo gjithashtu ka mbyllje automatike funksioni; ndalet kur arrihet presioni i paravendosur.

Ekran dixhital LCD i madh dhe i qarte per te zbuluar presionin e gomes dhe test per te pare ne cdo kohe presionin e gomave per te shmangur emergjencat.

Dizajn praktik qe mund te mbahet ne bicikleten tuaj por teper e fuqishme, mund te karikohet direkt nga nje powerbank.

Bere nga material aliazhi me precizion te larte mund te shtypet lehtesisht ne 150 psi per te fryre gomat e bicikletes, motocikletes, topin e futbollit, komardare, dysheke uji etj.

Bateria e saj e litiumit eshte shume efikase dhe zgjat per nje kohe te gjate.

Karakteristika

  • Monitorim dixhital i presionit te gomave.
  • Bateri litiumi e integruar.
  • Dizajn i vogel dhe praktik per tu marre me vete
  • Madhesia e produktit: 124x71x45.3 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kompresor Makine

Ngjyra

Be the first to review “Kompresor ajri portabel elektrik Xiaomi Mi”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kompresor elektrik per bicikleta ne shitje online dyqan taxi

Kompresor ajri portabel elektrik Xiaomi Mi

5,290 L5,900 L (-10%)

Shto ne Shporte