Mini hekur dore me avull Steam ironing

1,490 L2,890 L (-48%)

Ka stok

MINI HEKUR DORE ME AVULL

Mini hekur dore me avull praktik dhe efikas ne perdorim per ta marre me vete edhe gjate udhetimeve tuaja.

I thjeshte per t’u perdorur – Pasi te keni ndezur hekurin e dores, ndizni butonin e sperkatjes se ujit per te lageshtuar rrobat. Pasi rrobat jane lagur, fikni butonin e sperkatjes se ujit per te filluar hekurosjen.

Mund te hekurose lehtesisht rroba, kostume, perde, çarçafe etj fale hekurosjes vertikale.

Permasa te vogla dhe te levizshme ky hekur portativ udhetimi peshon vetem 400 g dhe ka te integruar rezervuar uji me kapacitet 60 ml.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Hekur rrobash

Ngjyra

Be the first to review “Mini hekur dore me avull Steam ironing”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hekur doremini onlne ne dyqan taxi

Mini hekur dore me avull Steam ironing

1,490 L2,890 L (-48%)

Shto ne Shporte