Mikser profesional First Austria FA-5259 | Stand Mixer

9,900 L

Ka stok

MIKSER PROFESIONAL FIRST AUSTRIA FA-5259 | STAND MIXER

Mikser profesional First Austria projektuar per perzierjen e nje game te gjere produktesh ushqimore.

Miksoni vezet, brumin per embelsira apo per buke duke krijuar nje mase kompakte fale rraheses dhe grepit prej celiku.

Me baze te sigurt qe nuk rreshqet gjate perdorimit dhe aksesoret e duhur per perzierjen kompakte.

I pajisur me nje tas celiku inoks me kapacitet mbajtes 3,5 litra. Tasi ka nje kapak transparent per te mbrojtur nga sperkatjet, me nje vrime per te shtuar perberes apo ereza te ndryshme.

Karakteristika

  • Kapaciteti i tasit 3,5 litra
  • Me 6 shpejtesi
  • Grep dhe rrahes brumi metali
  • Fuqia 700 W

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Mikser

Ngjyra

Fuqia Watt

700watt

Be the first to review “Mikser profesional First Austria FA-5259 | Stand Mixer”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikser profesional first austria ne shitje online ne dyqan taxi

Mikser profesional First Austria FA-5259 | Stand Mixer