Mikser per lengjet | Termus Tornado Bottle | Bli Online

1,190 L

Ka stok

  • E perbere nga materiali i plastikes dhe gomes.
  • Mban lengje te ftohta dhe te ngrohta.
  • Krijon perzierje te njetrajtshme dhe te tretshme.
  • Ruan freskine dhe vlerat ushqyese te lengjeve.
  • Perbehet nga shkalle te ndryshme sasie.

MIKSER TORNADO BOTTLE

Mikser Tornado Bottle eshte nje nga paisjet me te shpejta dhe me argetuese qe ju ndihmon te perzieni nje pije. Ajo eshte e perkryer për atletët, palestër apo thjesht edhe per perdorim te perditshem.

TERMUS PER MBAJTJEN E LENGJEVE

Termusi Tornado eshte perfekt edhe per mbajtjen e lengjeve. Ai vjen me dy funksione kryesore ne nje te vetem. Fal tij ju nuk keni pse te mundoheni dhe ta beni kuzhinen tuaj rremuje sepse me te pergatitja e lengjeve do te jete me e thjeshte se kurre.

Kapaciteti i ketij termusi arrin deri ne 450 ml.

Tashme nuk keni pse te lodhni krahet tuaja nga lekundjet apo trazimet e shumta dhe ne fund ndoshta s do te pergatisni asgje. Me kete pasije mjafton te hidhni ingadientet e duhur ne te dhe ndizni butonin, pas disa minutash ju do te keni ne duar lengun tuaj te preferuar.

Ideuar per te pergatitur pije te ftohta dhe per te mbajtur lengje te ngrohta.

Ajo ruan temperaturen konstante te lengjeve dhe te gjitha vlerat ushqyese te tyre.

Pijet tuaja do te kene nje mase te njetrajtshme edhe te tretshme. Nuk do te keni me pije me gunga, me te trasha sec duhet etj.

Ju gjithashtu nuk do te hasni veshtiresi as ne pastrim sepse fale materialit te plastikes ABS shume cilesore ajo nuk mban mbetje dhe keshtu do te pastrohet shume lehtesiht me uje te bollshem.

Produkti perbehet nga nje kapak i cili parandalon cdo derdhje te lengjeve sepse krijon nje puthitje te plote dhe lengjet tuaja jane teper te sigurta.

Mund ta merrni kudo me vete, palester, aktivitete ne natyre, shkolle, pune etj.

SPECIFIKIMET

Ju ndihmon te jeni te hidratuar ne cdo moment.termus uje lengje produkt online dyqan taxi

E perbere nga material plastike, pa toksina.

E perbere nga materiali i gomes ne bazen e saj per te qene e fiksuar mjaft mire ne cdo siperfaqe.

Mban lengje te ftohta dhe te ngrohta.

Pastrohet lehteisht me uje te bollshem.

Pergatit lengjet tuaja te preferuara shume shpejt.

Krijon nje mase te njetrajtshme dhe te tretshme ne menyre perfekte.

Komandohet me butonin qe ka ne strukturen e saj.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Termus

Ngjyra

Be the first to review “Mikser per lengjet | Termus Tornado Bottle | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

termus uje lengje produkt online dyqan taxi

Mikser per lengjet | Termus Tornado Bottle | Bli Online

WhatsApp chat