Mikrofon per karaoke me Bluetooth Earldom ET- MC6

2,190 L

Ka stok

KODI: i220019 Kategori: ,

MIKROFON PER KARAOKE ME BLUETOOTH

Mikrofon per karaoke, me lidhje Bluetooth dhe drita shumengjyreshe perfekte per nete argetimi.

Cilesia e zerit te Earldom ET-MC6 eshte jashtezakonisht superiore, fale diafragmes se dyfishte te drejtuesit per tingull te qarte.

Suporton teknologjine e lidhjes me Bluetooth V5.0 qe ju lejon te lidheni lehtesisht me telefonat inteligjente, pajisje audio ose laptop.

Specifika:

  • Mikrofon ET-MC5
  • Materiali: plastike ABS
  • Tensioni i karikimit: DV 5V- 1A
  • Kapaciteti i baterise: 1200 mAh
  • Koha e perdorimit: 4-6 ore
  • Teknologjia Bluetooth: 5.0
  • Porta e karikimit: Mikro

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

Be the first to review “Mikrofon per karaoke me Bluetooth Earldom ET- MC6”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon loder per femije me drita online ne dyqan taxi

Mikrofon per karaoke me Bluetooth Earldom ET- MC6