Mikrofon dore Q5 Hifi Speaker

2,000 L

Ka stok

Mikrofon  karaoke me Wireless

Lidhet lehte me pajisjet tuaja

I pershtatshem per android dhe iOS

KODI: Mikrofon me Wireless Kategori: ,

MIKROFON DORE Q5 HIFI SPEAKER

Mikorofon multifunksional: jo vetem mikrofon por dhe altoparlant Bluetooth, gjithashtu dhe regjistrues.

Rregjistroni muzikën tuaj të preferuar nderkohe qe ju vete e kendoni.

Suporton aplikacionet Android dhe iOS.  Me funksion të ndezjes së dritave LED, në mënyrë që të këndoni dhe te krijoni me shumë atmosfere.

Lidhet lehte nuk ka nevojë për instalime shtese.  Ju mund ta lidhni me ane te wireless Bluetooth  me pajisjet tuaja ne çdo kohë dhe kudo.

Ofron tingull te shkëlqyer, pa zhurma, saktesi e lartë dhe ze te paster.

Karakteristika

  • Diapazoni i përgjigjes së frekuencës: 100HZ10KHZ
  • Modaliteti i Zhurmës: jehone
  • Koha e perdorimit: 6-8H
  • Dalja e altoparlantit: 3W * 1
  • Dalja e kufjeve: 3W
  • Kapaciteti i baterisë: 18000MAH
  • Furnizimi me energji i karikimit: DC5V

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Mikrofon dore Q5 Hifi Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon dore dyqan taxi

Mikrofon dore Q5 Hifi Speaker