Mikrofon me Bluetooth Earldom MC5 KTV Speaker

4,790 L

Ka stok

KODI: i220001 Kategori: , ,

MIKROFON ME BLUETOOTH MC5 KTV

Mikrofon me Bluetooth me cilesi te larte KTV Speaker.

Suporton lidhjen me Bluetooth qe ju lejon te lidheni lehtesisht me telefonat inteligjente, mp3 player ose laptop.

Me anulim te zhurmave nga jashte, cilesi te larte te zerit dhe qartesi tingujsh.

Butonat fizike jane te integruar ne mikrofon per te rritur ose ulur volumin, ndryshimin/ndalimin e kengeve, rritjen dhe uljen e tingullit eko.

Kapaciteti i baterise deri ne 2600 mAh per te perdorur mikrofonin per te kenduar per 4-6 ore.

Informacione:

  • Mikrofon me Bluetooth MC5
  • Materiali: plastike ABS
  • Tensioni i karikimit: DV 5V- 1A
  • Koha e perdorimit: 4-6 ore
  • Kapaciteti i baterise: 2600 mAh
  • Bluetooth: V5.0
  • Porta e karikimit: TypeC

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

mikrofon

Ngjyra

,

Be the first to review “Mikrofon me Bluetooth Earldom MC5 KTV Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mikrofon earldom mc5 blerje online ne dyqan taxi

Mikrofon me Bluetooth Earldom MC5 KTV Speaker