Mbrojtese gjuri per aktivitete sportive | Knee Support

1,500 L

Ka stok

KODI: Q-98769992 Kategori: ,

MBROJTESE GJURI PER AKTIVITETE SPORTIVE

Mbrojtese gjuri efektive per aktivitete te ndryshme sportive apo kirurgjikale.

Ofron lehtesim nga dhimbja e kyceve gjate levizjes.

Me rrip te rregullueshem dhe pjese te hapur qe siguron qarkullim te mjaftueshem te ajrit.

Lehteson ne menyre efektive dhimbjet e gjurit pas operacionit, tendosjet dhe artritin. Materiali neopren ruan nxehtesine dhe pershpejton periudhen e rikuperimit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Suport per Gjurin

Ngjyra

Be the first to review “Mbrojtese gjuri per aktivitete sportive | Knee Support”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbrojtes gjuri bli online ne dyqan taxi

Mbrojtese gjuri per aktivitete sportive | Knee Support