Mbajtese universale per fjetje ne makine | Car Sleep Headrest

2,490 L

Ka stok

  • Mbajtese universale per makinen.
  • Montohet te sedilja e cdo makine
  •  Ju jep mundesine te flini gjate navigimit me makine pa u varur koka anash.
KODI: L-205-031 Kategori: ,

CAR SLEEP HEADREST

Mbajtese universale per fjete ne makine

Ne ditet e sotme nje nga gjera qe po bejme me shpesh jane udhetimet e gjata, qofte per kenaqesi apo qofte edhe nga puna. Shpesh hezitojme para se te marrim persiper nje udhetim duke menduar lodhjen dhe mungesen e rehatise qe kemi gjate rruges. Me Car Sleep Headrest ky shqetesim do te marri fund.

Mbajtese per qafen tuaj

Me mbajtesen universale ju do te keni mundesi te flini ne makine pa u bezdisur. Qendrimi i qafes tuaj do te jete i duhur me ane te kesaj pajisje dhe do te keni absolutisht nje gjume te qete edhe pa shqetesime gjate rruges. Kur jemi duke ecur me makine na ndodh qe gjate perpjekjes per gjume nga manovrimet e ndryshme te makines koka jone perplaset gjithandej. Mbajtesja universale nuk e lejon kete te ndodhe.

  • Mbajtese universale per makinen.mbajtese-per-qafen-ne-shitje-online
  • Montohet te sedilja e cdo makine
  • Ju jep mundesine te flini gjate navigimit me makine pa u varur koka anash

Bli Online ne Dyqan Taxi. Porosit tani !

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese universale per fjetje ne makine | Car Sleep Headrest”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese universale per fjetje ne makine | Car Sleep Headrest