Mbajtese telefoni ne qafe Lazy Neck Phone Holder

1,490 L

Ka stok

KODI: C-200620-636 Kategori: ,

MBAJTESE TELEFONI LAZY NECK 

Mbajtese telefoni universale me mbajtje ne qafe. E perputhshme per te gjitha madhesite e telefonave (4,5-7 inch).

Shikoni filma / video, degjoni muzike ne shtrat pa mbajtur telefonin tuaj ne duar. Kur dilni, mund ta montoni ne timonin e makines ose bicikletes.

Me rrotullim per kende te ndryshme per tju pershtatur shikimit me optimal te telefonit. Shufra gjithashtu eshte fleksibel dhe e lakueshme perme shume komoditet.

Baza e saj mund te qendroje jo vetem ne qafe, por edhe ne tavoline krevat, makine etj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Mbajtese per celularin

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese telefoni ne qafe Lazy Neck Phone Holder”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese telefoni per qafe bli online ne dyqan taxi

Mbajtese telefoni ne qafe Lazy Neck Phone Holder