Karikues dhe mbajtes telefoni per makine Baseus

1,500 L

Ka stok

KODI: Karikues dhe mbajtes telefoni per makine Baseus Kategori: , ,

KARIKUES DHE MBAJTES TELEFONI PER MAKINE BASEUS

Car phone holder Baseus është ndërtuar nga materiali i fortë i aliazhit të aluminit, duke i dhënë një pamje të hollë dhe mbajtje shumë të qëndrueshme.

Pasi ta vendosni telefonin në bazë, krahët automatikisht do të kyçen. Për ta hequr telefonin, thjesht merreni atë dhe krahët do të hapen automatikisht.  Morsetë e fortë e cila fikson telefonin ne kete mbajtese per te siguruar qendrimin e telefonit.

Rrotullim 360 gradë dhe rregullim me shumë kënde për një rehati optimale të shikimit.  Mbushja e silikonit mbron telefonin nga dëmtimi dhe gervishtjet.

I pajtueshëm me telefonat 4 – 6 inç.

Lehtë për t’u përdorur –  Falë klipit automatik, mbajtësi është gjithmonë i gatshëm për tu vendosur dhe i gatshëm për ta hequr.

I rregullueshëm plotësisht – Pamje e plotë 360 me rrotullime të lehta këndore horizontale dhe vertikale fale te cilit arrini pozicion te saktë te dëshiruar.

Karakteristika

Mbajtes dhe karikues telefoni per makine

Marka: Baseus

Materiali: ABS + aliazh alumini

Pesha: 95 g

Përputhshmëria: Telefonat celularë me ekrane 4-6 inç

Be the first to review “Karikues dhe mbajtes telefoni per makine Baseus”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

karikues telefoni per makine baseus online shop dyqan taxi

Karikues dhe mbajtes telefoni per makine Baseus

WhatsApp chat