Mbajtese praktike rrobash Haiwang | Varese per tharjen e rrobave

2,590 L

Ka stok

  • E ideaur per vendet me pak hapesire.
  • Mund te paloset dhe hapet ne varesi te nevojes suaj.
  • Material plastik dhe rezistent ndaj diellit edhe ujit.
  • I pershtashem per sasine e rrobave qe mban nje lavatrice ma kapacitet normal.
KODI: ECC-20620-039 KATEGORIA:

MBAJTESE Praktike RROBASH HAIWANG

NDERESE RROBASH HAIWANG | VARESE PER RROBAT

Mbajtese rrobash e cila ju ofron zgjidhje per tharjen e rrobave aty ku hapesira eshte e kufizuar. Nderesja eshte e perbere me dy doreza mbajtese ne rritje.

Mund ta montoni ne dhome lavanderie, banjo, dhome sherbimesh, garazh etj aty ku ju shihni mundesine qe ato mund te thahen me shpejt, te ruhen nga pluhuri dhe ka pak me teper hapesire.

Varese per rrobat te cilen mund ta perdorni per sasine e rrobave qe dalin pas larjes se tyre nga lavatricja me kapacitet normal.

Pasi rrobat te jene thare ashtu sic duhet ju mund ta palosni ne mur duke qene se ajo vjen ne forme firzamonike dhe jep mundesine e palosjes per t’ju dhene hapesiren e meparshme.

Mbajtesja per rrobat ka nje material rezistente dhe te sigurte per mbajtjen e veshjeve tuaja. Instalimi i saj eshte fare i lehte dhe nuk ju merr kohe ne montimin e tij.

SPECIFIKIMET

E ideaur per vendet me pak hapesire. haiwang cloth hanger mbajtese rrobash bli online dyqan taxi

Mund te paloset dhe hapet ne varesi te nevojes suaj.

Material plastik dhe rezistent ndaj diellit edhe ujit.

Instalohet shume lehtesisht.

I pershtashem per sasine e rrobave qe mban nje lavatrice ma kapacitet normal.

Ngjyre e bardhe.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Lloji

nderese rrobash

Be the first to review “Mbajtese praktike rrobash Haiwang | Varese per tharjen e rrobave”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

haiwang cloth hanger mbajtese rrobash bli online dyqan taxi

Mbajtese praktike rrobash Haiwang | Varese per tharjen e rrobave