Mbajtese murale per televizor plazma 14-42 inch IH-T1442

1,590 L

Ka stok

KODI: H-8765007 Kategori: ,

MBAJTESE MURALE PER TELEVIZOR 14-42 INCH

Mbajtese murale per shumicen e televizoreve LED, LCD, OLED, me ekran te sheshte plazma 14-42 inch me VESA 25×45 deri ne 200×200 mm.

Sistemi i tij i animit siguron rregullim te lehte te kendit te shikimit lart dhe poshte me 15 °.

Material rezistent per perdorim afatgjate i cili mund te mbaje nje peshe deri ne 25 kg.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Mbajtese murale per televizor plazma 14-42 inch IH-T1442”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtese murale per tv shitje online ne dyqan taxi

Mbajtese murale per televizor plazma 14-42 inch IH-T1442