Mbajtes Paste & Furce per Dhembet | Automatic Toothpaste

690 L

Ka stok

  • Mbajtese Automatic Toothpaste.
  • Instalohet lehte ne mur.
  • Material plastike.
  • Mban 1 paste dhe 5 furca.
  • E papershkrueshme nga uji.
KODI: 6934707702285 Kategori: , ,

MBAJTES PASTE & FURCE PER DHEMBET

Mbajtes paste dhe furce per dhembet Automatic Toothpaste e cila do t’ju pastertine qe deshironi per higjienen e gojes suaj. Kjo mbajtese eshte e afte te mbaje deri ne 5 furca se bashku edhe laresin apo pasten e dhembeve. Me kete mbajtese mbajtja e higjienes se gojes do te kthehet ne nje kenaqesi dhe argetim me vete.

MBAJTESE PER PASTEN DHE FURCEN E DHEMBEVE 

Mbajtesja per pasten edhe furcen e dhembeve eshte e persosur per nje familje mesatare te perbere me 4-5 persaona ose edhe me pak.

Ajo eshte e perbere nga materiali i plastikes ABS e cila nuk permban toksina te cilat mund te demtojne mishrat e dhembeve apo smaltin e tyre.

Mbajteseja e furcave eshte e perbere me nje kapak i cili siguron izolimin e furcave per t’i mbajtur atp te mbrojtura nga cdo bakter apo paapasterti qe mund te vije nga mjedisi perreth.

Kurse mbajtesja e pastes eshte e perbere me nje buton i cili ju ndihmon ju ta shtypni ate dhe ta merrni pasten me lehte se asnjehere me pare.

Ajo eshte e pershtatshme per t’u vendosur ne shtepi, hotele etj, pasi ofron nje prakticitet te madhe ne perdorim.

SPECIFIKATmbajtes furca abs bli online dyqan taxi

Mbajtese Automatic Toothpaste.

Qendron e paster edhe mban larg bakteret apo pluhurat.

Nuk do te hasni asnje veshtirsi ne montimin e saj ne mur.

Material prej te cilit perbehet eshte plastike shume kualitative

Mban 1 paste dhe 5 furca.

E papershkrueshme nga uji dhe ndaj nuk demtohet ose te pesoje carje.

Bli Online ne Dyqan Taxi dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

mbajtese furce dhe paste

Be the first to review “Mbajtes Paste & Furce per Dhembet | Automatic Toothpaste”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbajtes furca abs bli online dyqan taxi

Mbajtes Paste & Furce per Dhembet | Automatic Toothpaste