Dron Mavic 2 Pro(EU)

185,900 L

Ka stok

Video 4K 30 fps, 2.7K 60 fps, FHD 120 fps, Shpejtësi maksimale 72 km / orë, Autonomi 30 minuta, Hapësirë ​​ruajtëse 8 GB, Sensori: CMOS CMOS 1

KODI: 6958265174445 KATEGORIA:

DRON MAVIC 2 PRO EU

Mavic 2 Pro nga DJI është një dron që ekuilibron fuqinë, transportueshmërinë dhe pamjet vizuale me cilësi profesionale me përfshirjen e një aparati gimbal 20MP Hasselblad L1D-20c.

Kamera jep një sensor 1 “CMOS me një hapje të rregullueshme f / 2.8 në f / 11, mbështetje për një profil me ngjyra 10-bit Dlog-M dhe kapje video 4K 10-bit HDR.

Kuadopterë DJI Mavic 2 Pro Foldable me Kamera të Stabilizuar 4K.

Mavic 2 ofron cilësi portreti të imazhit Hasselblad në Pro dhe një lente me zmadhim me performancë të lartë në Zoom.

Sensor CMOS Hasselblad 20 MP 1 “me hapje të rregullueshme, f / 2.8 – f / 11.

Droni Mavic 2 Pro (EU) është i pajisur me kamera me performancë të lartë Hasselblad L1D-20c, duke shfaqur zgjedhjen e ngjyrave Natyrore.

Hasselblad (HNCS) nga teknologjia Hasselblad, e cila lejon foto ajrore deri 20 megapiksel me detaje të mrekullueshme me ngjyra.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Dron Mavic 2 Pro(EU)”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dron Mavic 2 Pro(EU)