Maske per heqjen e pikave te zeza te hundes

890 L

Ka stok

MASKE PER PIKAT E ZEZA TE HUNDES

Maske per pikat e zeza te hundes e cila pastron ne menyre efektive dhe thellesisht lekuren.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures duke larguar ne menyre efektive papastertite nga hunda, balancon yndyren dhe pastron ne thellesi.

Mund te zhbllokoje menjehere poret, te pastroje lekuren tuaj dhe te arrije pastrimin e pikave te zeza ne vetem 10 minuta.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Maske Fytyre

Ngjyra

Be the first to review “Maske per heqjen e pikave te zeza te hundes”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske per pikat e zeza online ne dyqan taxi

Maske per heqjen e pikave te zeza te hundes