Maske per fytyre – Black Mask | Maska e Zeze per fytyren

200 L

Ka stok

-Hidraton lekuren e fytyres. -
-Heq mjaft mire pushin e fytyres.
-Largon pikat e zeza dhe aknet

KODI: maske-e-zeze-per-fytyren Kategori: , Etiketime: , ,

Maske per fytyre | Black Mask per Fytyren | Pikat e zeza

Maske per fytyre | Maska per fytyren largon pikat e zeza | Black Mask ne Dyqan Taxi

Pikat e zeza te njohura si komedone jane papasterti qe nese infektohen kthehen ne akne. Prandaj eshte shume i rendesishem pastrimi i perditshem i fytyres. Shkaqet e shfaqjes se tyre jane te shumta, keqyshqyerja, konsumimi i ushqimeve me yndyre apo sheqer, duhani, smogu. Por edhe crregullimi hormonal.

MASKA PER FYTYREN ME QYMYR TE AKTIVIZUAR

Maske per fytyre Pastro fytyren nga pikat e zeza

Hapi i pare eshte heqja e grimit ne thellesi. Ndoshta disa prej nesh nuk e dine qe make-up nuk hiqet vetem me larje. Grimi dhe kremi puder gjithnje duhet te pastrohen me pare me qumesht specifik dhe me pas lajeni fytyren normalisht.

Lenia e kremit puder tere naten ne lekuren tuaj është një nga shkaqet e shfaqjes se pikave te zeza, pasi poret nuk harrijne te marrin ajer.

Deshironi te keni nje lekure perfekte e cila nuk eshte e yndyrshme dhe as e thate? Maska per pikat e zeza eshte ideale per ju. Ajo do ju gjalleroj lekuren, do ju largoj aknet dhe pikat e zeza dhe pervec kesaj yndyren.

Eshte e rekomandueshme gjithashtu edhe per lekurat e thata pasi do i ushqeje ato dhe do i beje te shendritshme.

MASKA E ZEZE | BLACK MASK PER FYTYREN

Ne fakt perdorimi i kremit puder nuk keshillohet pasi ai bllokon poret. Pikat e zeza jane te pranishme tek lekurat me yndyre e me pore te medha. Megjithate lajmi i mire eshte se femrat qe kane lekure te yndyrshme plaken me ngadale.

MASKE PER FYTYRE TE PASTER | BLACK MASK PER FYTYREN

Te kesh nje fytyre te paster, pa njolla kafe, akne, qeska e rrathe te zinj poshte syve dhe mbi te gjitha pa te bezdisshmet pika te zeza eshte ajo qe do te deshironte çdo femer. Jepini gjalleri lekures suaj duke u kujdesur maksimalisht per te, pasi nuk duhet t’a lini pas dore.
Dhe per ta arritur kete, do te ishit te gatshme te benit çdo gje. Sigurisht kur themi çdo gje nuk mund te mos sjellim ndermend shifrat e çmendura te kremerave te shtrenjte apo seancat aspak efektive ne qendra estetike.

Zgjidhja eshte shume me e thjeshte nga cfare mendoni dhe mbi te gjitha me ekonomike me maske per fytyren krijuar me qymyr te aktivizuar. Perberesit e kesaj maske jane cilesor dhe te kontrolluar. Gjithashtu per te pare nese keni alergji nga kjo maske, mjafton ta vendosni per 5 minuta ne zonen e qafes dhe mund te shihni reagimin e lekures suaj.

Maske per fytyre | Black Mask per Fytyren pa Pika te zeza

Maske fytyre per pikat e zeza eshte perfekte per largimin njollave dhe pikave te zeza nga lekura dhe per ta zbardhur ate.
Maske per fytyreAplikohet ne te gjithe fytyren ose vetem ne zonat ku ju keni më shumë pika te zeze si hunda, mjekra apo balli.

 

Kjo maskë per fytyren Eshte e pergatitur nga perberes natyral te pasur me minerale dhe perberesit e tij te cilat ju largojne njollat .
Perberes qe hidratojne dhe pastrojne ne thellesi lekuren tuaj.
Permban antioksidantet me te fuqishem qe i japin energji, redukton rrudhat dhe i jep gjallerinë e duhur të lëkurës që i mungon në 1 lugë te vetme .

Maska e zeze me te cilen do shihni rezultate te menjehershme ne lekuren tuaj . Pas perdorimit direkt do te keni nje fytyre me te paster dhe me te shnderitshme.

Black Mask largon Pikat e Zeza

Rezultate te menjehershme dhe e lehte ne aplikim | Maska per fytyren | Black Mask

Perdorimi | Maske per fytyren ne Dyqan Taxi
Lajeni fytyren me një sasi uji të vakët, thajeni dhe pastaj aplikojeni masken e zeze ne zonat qe deshironi
Mos e perdorni ne buze, vetulla dhe sy pasi keto jane pjese me lekure shume delikate
Mbajeni 15 deri ne 20 minuta dhe më pas hiqeni me kujdes dhe pastrojeni fytyrën me ujë të pastër
Rekomandohet te perdoret 1 here ne 3-4 ditë, derisa të shihni një ndryshim më të lartë dhe pa pika në lëkurë
Mund dhe të perdoret nga meshkujt dhe nga femrat, ne te gjitha llojet e lëkurës. Rekomandohet te perdoret pas nje pastrimi te mire te fytures me uje te ngrohte. Kjo pasi poret hapen dhe maska e ka me te thjeshte te ngjitet direkt ne pikat e zeza.

Funksionet e maskes per pikat e zeza:

-Pastrimi i thellë i fytyrës: Hiqni puçrrat, pikat e zeza dhe njollat. Ndihmoni për të hequr njollat ose pikat e vajit në fytyrën tuaj.

-Për shumë qëllime: Ul efektin e rrezatimit kompjuterik në lëkurë, shton gjallëri në lëkurë, dhe e bën lëkurën më të fortë.

-Ju dhuroni lëkurë më të re dhe më të butë. Hidratoni lëkurën tuaj, duke i dhënë asaj një ndjesi të mrekullueshme. Dhe gjithashtu mund të heqë qimet e fytyrës në fytyrën tuaj për t’i bërë ato shumë të lëmuara dhe të shëndetshme.

-Qarkullimi i Përmirësuar i Gjakut: Përmirëson qarkullimin e gjakut të lëkurës dhe në përgjithësi kontribuon në një lëkurë më të re dhe më të shëndetshme.

Lehtë për t’u përdorur: Maskë plotësisht e lehtë për t’u përdorur, e cila shoqëron udhëzimet themelore, në mënyrë që ta vendosni për t’u përdorur menjëherë jashtë kutisë.

MASKE E ZEZE PER FYTYREN | FYTYRE E PASTER DHE TE BUTE PA PIKA TE ZEZA

 1. Hidraton lekuren e fytyres.
 2. Heq mjaft mire pushin e fytyres.
 3. Largon pikat e zeza dhe aknet
 4.  Maske per fytyren me qymyr te aktivizuar
 5. Perfekte per pastrimin e menjehershem te fytyres suaj
 6. Mund te perdoret rregullisht
 7. Pastrimi i Thellë
 8. Hiqni puçrrat, pikat e zeza dhe njollat.
 9. Ndihmoni për të hequr njollat kokëforta ose njollat e vajit në fytyrën tuaj.
 10.  Lëmon strukturën e lëkurës.
 11.  Rrit vitalitetin. Si të përdorni: –
 12. Thani zonën e pastruar dhe vendosni Masën e Blackhead Rose në hundë.
 13. Hiqeni pas 20-30 minutash.
 14. Lloji: Maskë për heqjen e pikave të zeza
 15. Ngjyra: E zezë
 16. Lloji i lëkurës: Te gjitha lëkurat.

 


Blerje online te sigurta ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online ne Shqiperi.

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

Maske Fytyre

Be the first to review “Maske per fytyre – Black Mask | Maska e Zeze per fytyren”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske per fytyre maska e zeze black mask maske e zeze dyqan taxi online blerje porosi maske e zeze per fytyren

Maske per fytyre - Black Mask | Maska e Zeze per fytyren