Maske fytyre kunder shenjave te akneve

1,090 L

Ka stok

KODI: 8606018353347 Kategori: , ,

MASKE FYTYRE KUNDER SHENJAVE

Maske fytyre kunder shenjave te akneve dhe irritimeve te lekures se ndjeshme sidomos asaj te yndyrshme.

Perfekte per pastrimin dhe kujdesin e lekures se prirur ndaj irritimeve te akneve. Tekstura e holle dhe kremoze e ben lehte te aplikueshme per tu perthithur nga lekura.

Permbajtja e saj eshte me baze argjile qe thith sebumin e tepert, papastertite nga thellesia e poreve, duke mos hequr lageshtine natyre te lekures.

Perberesit e tjere te maskes jane vaji, alantoina, acidi hialuronik.

Vaji i arganit, i pasur me acide yndyrore vitamina, minerale dhe proteina e mbajne lekuren te bute dhe te ushqyer.

Alantoina ka efekt qetesues ne lekure, ndersa acidi hialuronik ndihmon ne mbajtjen e lekures te hidratuar.

Si ta perdorim masken Anti spots clay face masks?

Ne lekuren e pastruar dhe te thate , aplikoni nje shtrese te maskes, duke shmangur zonen rreth syve dhe buzeve.

Perhapeni ne menyre te barabarte dhe lereni te veproje per 15-20 minuta dhe me pas shpelajeni ate me uje te bollshem.

Mund te perdoret 2-3 here ne jave.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 kg
Lloji

Maske Fytyre

Kapaciteti

90ml

Be the first to review “Maske fytyre kunder shenjave te akneve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

maske fytyre kunder akneve shitje online ne dyqan taxi

Maske fytyre kunder shenjave te akneve