Pajisje pastrimi per Poret e Fytyres | Derma Suction

1,900 L

Ka stok

Sekreti i kesaj pajisje qendron ne vakumin e fuqishem qe perdor i cili thith ndotjet dhe vajin jashte lekures suaj. Lekura juaj do te jete e paster dhe e bute si lekure femije.

DERMA SUCTION | PAJISJE PASTRIMI PER PORET

Pajisje Pastrimi per poret e fytyres | Derma Suction

Po kerkoni nje menyre sesi te spetoni nga pikat e zeza ne lekure?

DermaSuction Pastrues Fytyre i cili heq me lehtesi te gjitha mbetjet e pista qe demtoje lekuren e fytyres suaj.
Pajisje pastrimi elektrike per pastrimin e poreve te fytyres dhe papastertive qe gjenden ne to. Operimi me vakum i largon papasterite e poreve dhe pikat e zeza qe i mbushin ato.

Shtrydhja e pikave te zeza dhe zonave ku ne shohim papasterti jo vetem qe nuk jep rezultat, por demton indet delikate te lekures. Funksionimi i kesaj pajisje me vakum i cili aplikohet bute mbi lekuren tuaj dhe nxjerr papastertite e ndryshme dhe pikat e zeza nga poret tuaja. Nuk duhet aplikuar per nje kohe te gjate ne te njejtin vend.

Sekreti i kesaj pajisje qendron ne vakumin e fuqishem qe perdor i cili thith ndotjet dhe vajin jashte lekures suaj. Lekura juaj do te jete e paster dhe e bute si lekure femije.

Pajisje Pastrimi per poret e fytyres | Derma Suction

pajisje pastrimi per poret e fytyres

Karakteristika

-Pastrues fytyre qe largon pikat e zeza dhe papastertite nga poret.
-Pa kabllo, lehtesisht e komandueshme.
-Kerkon 2 bateri AA, te pa perfshira ne paketim.


Dyqan Taxi | Porosi online te sigurta & me cmimin me te lire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Pastrues Fytyre

Be the first to review “Pajisje pastrimi per Poret e Fytyres | Derma Suction”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pajisje pastrimi per poret e fytyres

Pajisje pastrimi per Poret e Fytyres | Derma Suction