Masazhues elektrik per kembet | Masazh relaksues

4,290 L5,290 L

Pastro
KODI: 998876543530790 Kategori: ,

MASAZHUES ELEKTRIK PER KEMBET

Masazhues elektrik per kembet me teknologjine e ngrohjes dhe izolimin e ujit dhe energjise elektrike. I papershkueshem nga uji, kunder rrjedhjeve, i sigurt dhe i besueshem.

Temperatura e ujit ne masazhuesin e kembeve zbulohet ne kohe reale.

Rrotullat ne bazen e masazhuesit do te stimulojne ne menyre efektive qarkullimin e gjakut ne pjesen e kembeve duke i relaksuar dhe clodhur muskujt.

Masazhuesi eshte teper efektiv ne zbutjen e lekures se forte tek kembet dhe ndihmon ne heqjen e toksinave nga lekura.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Komandim

Me pult, Pa pult

Be the first to review “Masazhues elektrik per kembet | Masazh relaksues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhator per kembet blerje online ne dyqan taxi

Masazhues elektrik per kembet | Masazh relaksues

4,290 L5,290 L

Shto ne Shporte