Masazhues per kembet | Footbath massager

3,490 L

Ka stok

 • Tensioni i vlerësuar: AC 110V ~ 240V
 • Frekuenca e vlerësuar: 50Hz 350 350Hz
 • Me ngrohje te ujit.
 • Permireson qarkullimin e gjakut.
 • Permireson shlodhjen e muskujve.
 • Me vibrim per kenaqesine tuaj.
KODI: 9780201371529 Kategori: , ,

MASAZHUES PER KEMBET 

Masazh per kembet me nxehtesi automatike. Këmbët tuaja punojnë dhe lodhen shumë për t’ju çuar atje ku duhet të shkoni dhe ku deshironi. Nese dëshironi t’i shpërbleni ato me një trajtim te vecante spa, të kompletuar me flluska, nxehtësi dhe tre bashkëngjitje pedikyrësh për një përvojë përkëdhelëse pozitivisht nga thembra deri te këmbët.

MASAZH PER KEMBET

Masazhues profesional për nje masazh unik dhe shlodhes me infra të kuqe me rul. Ky masazhues per këmbët përmban një kontroll të touchpad-it për flluskat dhe mund te ngrohni 2 shirita flluskë. Masazhuesi me rul në uje ringjall këmbët e lodhura, duke i lënë të freskuara dhe të qetësuara.

Epiqendra e motorizuar e masazhuesit të këmbës spa rrotullohet me shtypjen e një këmbe. Nxehtësia qetësuese ndihmon në ruajtjen e temperaturës së ujit të ngrohtë per aq kohe sa ju do te deshironi t’i masazhoni kembet tuaja.

Masazhuesi i ngrohur i këmbëve mund të permiresoje muskujt tuaj te kembeve, të përmirësojë qarkullimin e gjakut, të përhapë metabolizmin dhe të lehtësojë shpejt lodhjen. Mjafton t’a perdorni cdo dite nga pak minuta dhe menjehere do e vereni ndryshimin dhe rezultatin qe ai do te jap.

Specifikat:
 • Tensioni i vlerësuar: AC 110V-240V
 • Frekuenca e vlerësuar: 50Hz 350 350Hz
 • Me ngrohje te ujit.
 • Permireson qarkullimin e gjakut.
 • Permireson shlodhjen e muskujve.
 • Me vibrim per kenaqesine tuaj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Masazhues per kembet | Footbath massager”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Footbath massager dyqan taxi

Masazhues per kembet | Footbath massager