Marres audio dhe transmetues 2 ne 1 | BT-500

1,200 L

Ka stok

KODI: i-2120733 Kategori: ,

MARRES AUDIO DHE TRANSMETUES 2 NE 1 | BT-500

Marres audio dhe transmetues pa fisha i muzikes me porte hyrese aux 3.5 mm.

Operon me lidhje Bluetooth 4.0 + EDR4, me nje distance pune prej  10m.

Duke punuar deri ne kater ore, bateria e integruar ne jon litium, mund të karikohet nga USB.

Mund te lidhet me cdo pajisje me BT, si telefoni celular, laptopet, altoparlante dhe transmetues audio Bluetooth.

Dizajn praktik i vogel me performance te larte per cilesi te permiresuar te audios.

Transmetim me i shpejte i audios nga nje skaj ne tjetrin per nje sinkronizim te permiresuar midis videos dhe zerit.

Karakteristika

  • Frekuenca: 2.4GHz
  • Fole hyrëse stereo 3.5 mm
  • Modaliteti i gjumit: kursimi i energjisë
  • Bateri Jon e Rimbushur 120MaH
  • Karikimi:  kabell mini USB
  • Koha e karikimit: 1 ore
  • Koha e punes: deri ne 4 ore

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Transmetues FM

Ngjyra

Be the first to review “Marres audio dhe transmetues 2 ne 1 | BT-500”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

marres audio dhe transmetues ne shitje online ne dyqan taxi

Marres audio dhe transmetues 2 ne 1 | BT-500