Transmetues me bluetooth | Transmitter

1,000 L

Ka stok

KODI: transmetues-dhe-marres Kategori: ,

TRANSMETUES ME BLUETOOTH

Transmetuesi me Bluetooth 4.2 është një pajisje shumë e dobishme. Funksionon teper mirë me TV, PC, CD Player, iPod, MP3 / MP4 etj. 10M diapazon pune, kaq i lehtë për t’u çiftuar me kufje Bluetooth, altoparlantë dhe sisteme të tjerë stereo audio Bluetooth. Thjesht lidhni dhe luani.

Karakteristikat:marres dhe transmetues bli online ne dyqan taxi

– Bluetooth V4.2: LidhuNI me pajisjet e daljes audio si TV, iPod, CD player, PC, MP3 / MP4 dhe Transmeto Audio te Stereoja Bluetooth, kufjet dhe altoparlantët.

– Fuqia e Transmetimit të Klasit II, diapazoni efektiv brenda 33 ft 10m, i qëndrueshëm dhe efikas.

– Transmetuesi Bluetooth kërkon energji USB, përdorni portën USB të TV dhe ai ndizet automatikisht kur ndizni TV. Ose përdorni ndonjë karikues telefoni, PC USB ose prizë tjetër 5V USB.

– Ndryshoni kufjet wireless në Kufje Bluetooth kur futni kufjet në porten audio RX 3.5 mm.

– Bluetooth mund ta lidhë atë me kufje jo Bluetooth, Altoparlant ose Stereo Car përmes kabllit 3.5 mm dhe ta çiftojë atë me burime audio të mundësuara nga Bluetooth për të shijuar muzikë nga smartphone, tabletë ose laptop me wireless.


Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Transmetues me bluetooth | Transmitter”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

transmetues dhe marres me bluetooth bli online dyqan taxi

Transmetues me bluetooth | Transmitter