Fisha usb 3n1 Joyroom | Multi-purpose Charging Cable

2,000 L

Ka stok

Marka: JOYROOM
Karikues 3N1 

KODI: 6936116701727 Kategori: , , Etiketime: , ,

Fisha usb 3n1 | Joyroom – cable fast charger ,  e gjeni tashme online dhe ne Dyqan Taxi .

Multi Charging Cable , Fisha usb qe rimbush smartphone-in tuaj me energji per nje kohe me te shkurter krahasuar me karikuesit e tjere . Me gjatesi te mjaftueshme prej 1.38m . Suporton 3 pajisje te ndryshme pa qene nevoja te keni 3 karikuesa te ndryshem me vete . Dizajnuar per ti rezistuar tensionit te lart dhe mbinxehjes. Me nje performance te larte dhe kualitet cilesor eshte karikuesi qe na duhet .

Marka: JOYROOM
Fisha Karikues 3n1
1.38m Fast Charger & USB Cable
I shpejte dhe eficent zgjidh problemin e mungeses se karikimit.
Jeni te lirshem nga karikuesat e vacante per cdo pajisje

Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi !

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

Fisha Usb

Be the first to review “Fisha usb 3n1 Joyroom | Multi-purpose Charging Cable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Fisha usb fishe 3n1 me 3 koka Dyqan taxi fast charger

Fisha usb 3n1 Joyroom | Multi-purpose Charging Cable