Makineri grirese mishi KENWOOD KMG 2010

8,390 L

Ka stok

KODI: ç-345676808 Kategori: ,

MAKINE GRIRESE MISHI KENWOOD

Makine grirese mishime fuqi 3000w per perpunimin e mishit ne nenprodukte te tij.

Bluarja e mishit ne shtepi jo vetem qe ju mundeson te kontrolloni saktesisht se cfare futet ne ushqimin tuaj, por gjithashtu ju lejon te zgjidhni bluarjen e persosur per receta specifike.

Perdoreni kete grirese mishi per te gjitha llojet e mishrave si qengji, rose, pule dhe vici per te bere mish te grire, qofte apo salcice.

Motor me fuqi maksimale 3000 W qe bluan 2 kg mish ne minute duke ju dhene mish te fresket per gatimet tuaja.

Me baze te qendrueshme qe nuk rreshket dhe material rezistent prej celiku.  E pajisur me buton on/off/reverse per komandim me te lehte.

I sigurt dhe i lehte per t’u pastruar: gryka e kupes thithese  mbyll njesine ne vend per funksionim te sigurt. Projektuar me celes te dyfishte ndezes/fikes per me shume siguri.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Grirese mishi

Ngjyra

Be the first to review “Makineri grirese mishi KENWOOD KMG 2010”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kenwood kmg 2010 grirese mishi online ne dyqan taxi

Makineri grirese mishi KENWOOD KMG 2010