Makine rroje per hunden DSP 40005 | Bli Online

900 L

Ka stok

  • Realizon heqjen e qimeve te mjekres dhe te hundes.
  • Ka nje tension 220V dhe nje fuqi 2W.
  • Ka bateri te karikueshme.
  • Eshte shume praktik edhe i lehte ne perdorim
  • Mund te merret kudo me vete

MAKINE RROJE DSP 40005

Makine rroje DSP 40005 vjen me dy funksione te ndryshme ne nje paijsje te vetme. Vepron shume shpejte dhe pastrohet lehtesisht. 

  • Lehtesim per heqjen e qimeve te hundes dhe vesheve
  • Nuk ben asnje irritim ne procesin e heqjes se qimeve
  • Ka nje tension 220V dhe nje fuqi 2W
  • Ka bateri te karikueshme

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Makina rroje

Ngjyra

Be the first to review “Makine rroje per hunden DSP 40005 | Bli Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Makine rroje burrash per heqjen e qimeve dhe te fytyres online ne dyqan taxi

Makine rroje per hunden DSP 40005 | Bli Online