Makine rroje me ekran dixhital DSP 60088

2,190 L

Ka stok

MAKINE RROJE ME EKRAN DIXHITAL

Makine rroje per meshkuj me ekran dixhital per tregimin e fuqise se mbetur te baterise.

Projektuar per te ofruar nje performance super te larte, per pastrimin perfekt te flokeve dhe mjekrres.

Me rregullator te xhirove te motorrit nga 5500 -7000 RPM.

Specifika:

  • Bateri Litiumi
  • Fuqia: 5 W
  • Kapaciteti i baterise: 1400 mAh
  • Koha e karikimit: 2 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina rroje

Be the first to review “Makine rroje me ekran dixhital DSP 60088”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dsp 60080 makine rroje online ne dyqan taxi

Makine rroje me ekran dixhital DSP 60088