Makine qethje VGR per meshkuj | Model V087

2,490 L

Ka stok

 • Modeli i produktit: V-087.
 • Permasat: 14,2 * 4,5 * 3 cm.
 • Koha e karikimit: 2 orë.
 • Koha e perdorimit: 150 minuta pa nderprerje.
 • Tensioni: 100-240V.
KODI: vgr-087 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE VGR 087 PER MESHKUJ

Makine qethje VGR V 087 eshte e perbërë nga fletë premium çelik për përvojën e shkurtimit të shpejtë dhe cilesor. Tehu ka buzë në formë R për të parandaluar dëmtimin e lëkurës tuaj gjithashtu per te pasur nje eksperience komode.

Teh që mund të lahet dhe nuk ndryshket , gjithashtu për pastrim të lehtë. Vjen me krehër të ndryshëm të kufizuar për t’ju lejuar të kontrolloni gjatësi të ndryshme të flokëve. Ju jep deri në 150 minuta përdorim nga 2 orë karikim.

Specifikat:vgr makine qethje blerje online dyqan taxi
 • Modeli i produktit: V-087.
 • Permasat: 14,2 * 4,5 * 3 cm.
 • Koha e karikimit: 2 orë.
 • Koha e perdorimit: 150 minuta pa nderprerje.
 • Tensioni: 100-240V.
 • Fuqia: 5W.
 • Furnizimi me energji elektrike: USB universale.
 • Metoda e pastrimit: Lani kokën e prerësit
 • Materiali: teh çeliku inox.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje VGR per meshkuj | Model V087”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje per meshkuj vgr 087 bli online dyqan taxi

Makine qethje VGR per meshkuj | Model V087