Makine qethje elektrike HTC AT-1210 Hair clipper

1,490 L

Ka stok

KODI: i-76543423 Kategori: , ,

MAKINE QETHJE HTC AT 1210

Makine qethje elektrike me tehe te mprehta prej celik inoksi. Tehu me kend akut teresisht prej celiku eshte i sigurt, i mprehte dhe rezistent ndaj konsumit.

Trup kompakt per perdorim te lehte. Madhesia e moderuar dhe linja e lemuar ofrojne ndjesi komode, e cila perputhet me parimin e dorezes se lehte.

Makina eshte e pajisur me 4 krehera te nderrueshem  1mm, 3mm, 5mm dhe 7mm.

Specifika:

  • Materiali i tehut: celik inoks
  • Gama e prerjes: 0,5 – 10 mm
  • Koha e funksionimit te baterise 60 min
  • Modeli – HTC AT-1210
  • Rregullimet e gjatesise – 4
  • Burimi i energjise – AC
  • Koha e funksionimit te baterise – 60 min

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Makina e qethjes

Ngjyra

Be the first to review “Makine qethje elektrike HTC AT-1210 Hair clipper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine qethje elektrike htc online ne dyqan taxi

Makine qethje elektrike HTC AT-1210 Hair clipper