Makine per depilim per femrat Gemei | Depilator GM 7002

1,990 L

Ka stok

  • Marka: Gemei.
  • Modeli: GM 7002.
  • I perbere me tre koka te ndryshme.
  • Me dy nivele te ndryshme shpejtesie.
  • Ngjyre e kuqe.
KODI: K-200720-061 Kategori: , , , ,

MAKINE PER DEPILIM PER FEMRAT GEMEI

Deshironi mos te keni me siklete se si dukeni para te tjereve? Te vishni cfare te deshironi pa u shqetesuar te mbuloni ndonje zone qe nuk duket mire ? Per qimet nen lekure? Porosit tani ne Dyqan Taxi, makinen Gemei 7002 edhe shpeto nga te gjitha keto.

DEPILATOR GEMEI GM-7002 PER PASTRIMIN E QIMEVE

Makina e depilimit pe femrat perbehet nga tre koka te ndryshme ku secila kryen funksionin e saj shume te rendesishem.

Kokat jane ideaur per:

  • depilimin me shkule,
  • per depilimin me prerjen e qimeve,
  • dhe me trajtmin e kallove apo qelizave te vdekura ne kembe.

Kjo makine eshte perfekte per depilimi sepse eshte e pajisur me 32 piskatore me tehe te dyfishta ku behet e mundur heqja e qimeve me gjithe rrenje vetem me nje kalim te vetem.

depilator femra heqje qimesh bli online dyqan taxi

 

Depilatori pershtatet me cdo kontur ne fytyren tuaj dhe lekuren. Pra nuk shkakton irritime apo acarime te lekures.

I perbere me dy nivele shpejtesie ku secila percakton edhe fuqine heqese te kesaj makine.

Makina eshte shume e thjeshte ne perdorim edhe ju do ta perdorni ate si nje profesionist i vertet. Punon me karikim edhe me bateri, ku ajo arrin te punoje 45 minuta te plota pasi ka marre karikimin e plote.

Pastrohet shume lehte me ane aksesoreve te vete pastrues.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te lire edhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

makineri depilimi

Ngjyra

Be the first to review “Makine per depilim per femrat Gemei | Depilator GM 7002”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator femra heqje qimesh bli online dyqan taxi

Makine per depilim per femrat Gemei | Depilator GM 7002