Makine ndarese e ekranit te Iphone ATTEN Heating Machine

3,900 L

Ka stok

KODI: i-00101134 Kategori: ,

MAKINE NDARESE E EKRANIT TE IPHONE

Makine ndarese e ekranit te iphone me ngrohje ATTEN Heating Machine.

E bere prej metali makineria eshte e forte dhe e qendrueshme, per perdorim afatgjate.

I pershtatshem per te gjitha llojet e kornizave dhe xhamit te iphoneve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Makine ndarese e ekranit te Iphone ATTEN Heating Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine ndarese per ekrane lcd online ne dyqan taxi

Makine ndarese e ekranit te Iphone ATTEN Heating Machine