Ndares ekrani LCD Preheating BAKU BK-946E

5,500 L

Ka stok

KODI: i-00101133 Kategori: ,

NDARES EKRANI LCD BK 946E

Ndares ekrani LCD me pllake te nxehte per ndarjen e ekraneve nga xhami i thyer.

Me ane te pllakes ngrohese do te mund te realizohet ndarje e LCD nga ekrani telefonit.

Qarku i kontrollit perdor nje cip mikro-perpunimi me performance te larte, me temperature konstante dhe ekran te sakte.

Materiali trupor antistatik, parandalon demtimin e LCD-se dhe kabllos nga statika.

Specifika:

  • Modeli: BK 946E
  • Lloji: Pllake e nxehte riparimi
  • Funksioni: temperatura e ngrohjes
  • Tensioni: AC 220V/110V
  • Fuqia (W): 250 W
  • Pesha: 2 kg
  • Dimensioni (L*P*H): 190*110mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Ndares ekrani LCD Preheating BAKU BK-946E”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

ndarese ekrani per telefon online ne dyqan taxi

Ndares ekrani LCD Preheating BAKU BK-946E