Pajisje riparuese per telefona | Sunshine Suction cup

390 L

Ka stok

KODI: H-9876993 Kategori: ,

PAJISJE RIPARUESE PER TELEFONA

Pajisje riparuese me fuqi thithese te fuqishme per cmontimin e ekranit te telefonit celular dhe llojeve te tjera te ekraneve.

Me cilesi te larte dhe perdorim ne materiale te ndryshme.

Absorbon lehtesisht siperfaqet e ekranit duke i terhequr pa i demtuar.

Fusha e aplikimit qelqi, qeramika,  makine, kompjuter, telefonit celular dhe lloje te tjera siperfaqesh te sheshta.

Specifika:

  • Dimensionet e produktit: 63x70mm.
  • Diametri : 57 mm.
  • Pesha: 50g.
  • Materiali i dorezës: plastike ABS.
  • Materiali i filxhanit te thithjes: Silic.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Pajisje riparuese per telefona | Sunshine Suction cup”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

suction cup sunshine blerje online ne dyqan taxi

Pajisje riparuese per telefona | Sunshine Suction cup