Riparues ekrani LCD me vakum S-918K Separator Machine

5,900 L

Ka stok

KODI: i-00101132 Kategori: ,

RIPARUES EKRANI LCD S 918K

Riparues ekrani LCD me vakum per heqjen e xhamit te ekranit ne menyre te sigurt.

Kontrolli i dyfishte i thithjes per me teper saktesi. Siperfaqe pune 8.5 inch per me shume hapesire dhe efikasitet te kontrollit gjate punimit.

Pllaka ngrohese perdor presionin negativ te vakumit dhe parimet e ngrohjes per te ndare ekranin LCD nga ekrani i xhamit te thyer.

Ngjitesja e shkrire pritet permes telit te holle metalik dhe ekrani LCD do te ndahet ne menyre te perkryer nga paneli i xhamit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Riparues ekrani LCD me vakum S-918K Separator Machine”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sunshine s 918k vacuum lcd repair makineri riparimi online ne dyqan taxi

Riparues ekrani LCD me vakum S-918K Separator Machine