Makineri riparimi me vakum per ekrane LCD S-918R

17,500 L

Ka stok

KODI: i-00101131 Kategori: ,

MAKINERI RIPARIMI PER EKRANE LCD

Makineri riparimi per ekrane LCD e pershtatshme per telefona dhe ekran te sheshta.

Te integruara dy pompa vakumi te fuqishme me kontroll te dyfishte per ndarjen e ekraneve.

Ndizeni makinerine, vendosni ekranin LCD ne pllaken metalike dhe prisni qe temperatura ne pllaken metalike te rritet. Ne fund perdorni telin per te ndare xhamin nga LCD.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Makineri riparimi me vakum per ekrane LCD S-918R”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makineri riparimi per telefona online ne dyqan taxi

Makineri riparimi me vakum per ekrane LCD S-918R