Makine riparimi per ekrane LCD Separator machine UYUE968

16,500 L

Ka stok

KODI: i-00101129 Kategori: ,

MAKINE RIPARIMI PER EKRANE LCD

Makine riparimi per ekrane LCD per riparimin e tabletave IPad/Samsung.

E perputhshme per montimin e ekranit LCD ose LED.

Pllaka metalike funksionon me ngrohje automatike, temperatura maksimale eshte 400 grade. Materiali trupor antistatik, parandalon demtimin e LCD-se dhe kabllos.

Specifika:

  • Materiali kryesor: Metal
  • Tensioni: AC 100-240V
  • Fuqia: 400 W
  • Gama e temperaturës: 0-400 Celsius
  • Madhesia e makines: 370 * 240 * 120 mm
  • Per te gjithe telefonat celularë me madhesi te ekranit 14 inch ose me poshte

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Vegel Pune

Ngjyra

Be the first to review “Makine riparimi per ekrane LCD Separator machine UYUE968”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makine riparimi per ekrane lcd online ne dyqan taxi

Makine riparimi per ekrane LCD Separator machine UYUE968